tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 stalowy jasnoszary BRS6521037035 HAGER
tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 stalowy jasnoszary BRS6521037035 HAGER (BRS6521037035)
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 stalowy jasnoszary BRS6521037035 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2801698/0/hager_BRS6521037035_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 65x210 stalowy jasnoszary BRS6521037035 HAGER
Parametr Wartość
Numer RAL 7035
Zabezpieczenie powierzchni Powlekanie
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Inne
Głębokość 68 mm
Kolor Szary
Liczba pokryw 1
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 210 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem nie
Zakres kątów 90 - 90 °
Zakres temperatury pracy -30 - 90 °C