tehalit.BRS Kąt wewnętrzny 65x170 stalowy jasnoszary BRS6517047035 HAGER
tehalit.BRS Kąt wewnętrzny 65x170 stalowy jasnoszary BRS6517047035 HAGER (BRS6517047035)
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRS Kąt wewnętrzny 65x170 stalowy jasnoszary BRS6517047035 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802020/0/hager_BRS6517047035_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BRS Kąt wewnętrzny 65x170 stalowy jasnoszary BRS6517047035 HAGER
Parametr Wartość
Numer RAL 7035
Zabezpieczenie powierzchni Powlekanie
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Inne
Głębokość 68 mm
Kolor Szary
Liczba pokryw 1
Materiał Stal
Model Część dolna
Model antybakteryjny nie
Model/kształt/forma Symetryczny
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Sposób montażu pokrywy W środku
Szerokość 170 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Z folią ochronną nie
Z klamrami kablowymi tak
Z łącznikiem nie
Zakres kątów 90 - 90 °
Zakres temperatury pracy -30 - 90 °C