Polecane
Cena: |
50,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,99 |
zł netto |
Cena: |
62,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kąt Płaski Regulowany 60x16/20 Biały Dlp 030293 LEGRAND
DLPlus listwy kablowe 60 x 16/20 oraz akcesoria wykończenioweAkcesoria wykończenioweKąt płaski regulowany- Przekrój: 60 x 16/20 mm- Kolor: biały
Parametry techniczne: Kąt Płaski Regulowany 60x16/20 Biały Dlp 030293 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres kątów | 85 - 95 ° |
| Zakres temperatury pracy | 15 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F00988EN-06 -
m/download/22669195/f00988en-06.pdf [2.58 MB]
104870055-01 -
m/download/22669194/104870055-01.pdf [45.39 kB]
LGTIPDEBNC -
m/download/22669197/lgtipdebnc.pdf [38.78 kB]
LGRP-01603-V02.01-EN -
m/download/22669196/lgrp-01603-v02-01-en.pdf [896.36 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kąt Płaski Regulowany 60x16/20 Biały Dlp 030293 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135