Polecane
Cena: |
428,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
428,52 |
zł netto |
Cena: |
527,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
527,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Optiline 45 OptiLine 70 listwa przypodłogowa szary ISM20817 SCHNEIDER
OptiLine 45 OptiLine 70, listwa przypodłogowa, szara. rodzina produktów: OptiLine 45, OptiLine 50, OptiLine 70 - system instalacji kabli: biegun, stojak - typ produktu: zasilacz podłogowy - rodzaj bieguna: dwieskrzynki instalacyjne, dwustronna, jedna skrz
Parametry techniczne: Optiline 45 OptiLine 70 listwa przypodłogowa szary ISM20817 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP42 |
| Numer RAL | 7030 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba kanałów | 3 |
| Listwa uszczelniająca | nie |
| Maks. obciążenie/ładowność | 0.15 t |
| Materiał | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Z powłoką antypoślizgową | nie |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
Pliki do pobrania
ISM20817_document -
m/download/17946074/ism20817-document.pdf [55.60 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999917/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP060309EN -
m/download/17853434/envpep060309en.pdf [166.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Optiline 45 OptiLine 70 listwa przypodłogowa szary ISM20817 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135