Polecane
Cena: |
19,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,67 |
zł netto |
Cena: |
23,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
230 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.AK Kanał podłogowy PVC z pokrywą 18x75 jasnoszary SL1807507035 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.AK Kanał podłogowy PVC z pokrywą 18x75 jasnoszary SL1807507035 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Błyszczący | nie |
| Do samochodów ciężarowych | nie |
| Do samochodów osobowych | nie |
| Odporność na paliwo i olej | nie |
| Otwór szczelinowy | nie |
| Z mocowaniem | nie |
| Z nakładką | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Numer RAL | 7035 |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Dopuszczalna średnica kabla | 8 - 12 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Szary |
| Liczba kanałów | 4 |
| Listwa uszczelniająca | nie |
| Maks. obciążenie/ładowność | 0.254 t |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Podatność na zginanie | Sztywny |
| Rozkładane | tak |
| Szerokość | 73 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Z powłoką antypoślizgową | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
hager_sl1807507035_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:15, 221.59 kB]
PDS_SL1807507035_3301_pl-PL -
m/download/23352820/pds-sl1807507035-3301-pl-pl.pdf [94.00 kB]
rohs_declaration_SL1807507035_en-GB -
m/download/23352821/rohs-declaration-sl1807507035-en-gb.pdf [42.21 kB]
TEH_CE_CERT_SL18075-SLA-DE_EN-12082019 -
m/download/23352822/teh-ce-cert-sl18075-sla-de-en-12082019.pdf [50.52 kB]
PEP_HAGE-01240-V01.01-EN -
m/download/23352823/pep-hage-01240-v01-01-en.pdf [400.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.AK Kanał podłogowy PVC z pokrywą 18x75 jasnoszary SL1807507035 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135