Polecane
Cena: |
535,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
535,64 |
zł netto |
Cena: |
658,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
658,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thorsman FED F1 aluminium anodyzowane 5435210 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 2500 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba kanałów | 3 |
| Listwa uszczelniająca | nie |
| Materiał | Aluminium |
| Model samoprzylepny | nie |
| Szerokość | 91 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Z powłoką antypoślizgową | nie |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 60 °C |
Pliki do pobrania
files_p_doc_ref_lsb03002_thorsman_inst.syst [2022-06-09 09:14, 48.92 MB]
5435210_document -
m/download/17938687/5435210-document.pdf [76.39 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990370/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP101020EN (web) -
m/download/17853574/envpep101020en-web.pdf [780.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thorsman FED F1 aluminium anodyzowane 5435210 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135