Polecane
Cena: |
73,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,11 |
zł netto |
Cena: |
90,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.BRN65 Podstawa 170mm, czarny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Numer RAL | 9011 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 68 mm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt prostokątny | tak |
| Liczba pokryw | 3 |
| Liczba przegród ruchomych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Pokrywa na wyposażeniu | nie |
| Przekrój użyteczny | 9130 mm² |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 170 mm |
| Szerokość pokrywy 1 | 80 mm |
| Szerokość pokrywy 2 | 45 mm |
| Szerokość pokrywy 3 | 45 mm |
| Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) | Przelotowy profil C |
| Z folią ochronną | tak |
| Z klamrami kablowymi | tak |
| Z łącznikiem | tak |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_BRN6517019011_3301_pl-PL -
m/download/23422688/pds-brn6517019011-3301-pl-pl.pdf [153.85 kB]
rohs_declaration_BRN6517019011_en-GB -
m/download/23422689/rohs-declaration-brn6517019011-en-gb.pdf [42.26 kB]
TEH_CE_CERT_BRN65_DE_FR_29112019 -
m/download/23422690/teh-ce-cert-brn65-de-fr-29112019.pdf [54.01 kB]
PEP_HAGE-01449-V01.01-EN -
m/download/23422691/pep-hage-01449-v01-01-en.pdf [430.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRN65 Podstawa 170mm, czarny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135