Polecane
Cena: |
85,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,38 |
zł netto |
Cena: |
104,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Element T 20x115 czarny SL2011589011 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2797608/0/hager_SL2011589011_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.SL Element T 20x115 czarny SL2011589011 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość kanału przypodłogowego | 20 mm |
| Szerokość łącznika | 20 mm |
| Wysokość kanału przypodłogowego | 115 mm |
| Wysokość łącznika | 115 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9011 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Kolor pokrywy | Inne |
| Łącznik kanału | Kanał kablowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
Pliki do pobrania
hager_sl2011589011_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:52, 244.52 kB]
PDS_SL2011589011_3301_pl-PL -
m/download/23414630/pds-sl2011589011-3301-pl-pl.pdf [104.48 kB]
rohs_declaration_SL2011589011_en-GB -
m/download/23414631/rohs-declaration-sl2011589011-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_100_CM_2023_v1_0_sig -
m/download/23414632/hager-deklaracja-ce-100-cm-2023-v1-0-sig.pdf [407.24 kB]
PEP_HAGE-01348-V01.01-EN -
m/download/23414633/pep-hage-01348-v01-01-en.pdf [383.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Element T 20x115 czarny SL2011589011 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135