Korytko kablowe siatkowe 60x60mm 3mb KDS/KDSO60H60/3 970106 BAKS
Korytko kablowe siatkowe 60x60mm 3mb KDS/KDSO60H60/3 970106 BAKS (970106)
  • Producent: BAKS
  • Numer katalogowy: 970106
  • Kod kreskowy EAN: 5900993097689
  • Indeks/kod produktu: 402259
  • Jednostka miary: m
  • Kategoria: Korytko siatkowe
Nasz stan magazynowy
0 M
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe siatkowe 60x60mm 3mb KDS/KDSO60H60/3 970106 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu).
Parametry techniczne: Korytko kablowe siatkowe 60x60mm 3mb KDS/KDSO60H60/3 970106 BAKS
Parametr Wartość
Średnica drutu 3.8 mm
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk galwaniczny/elektrolityczny
Ciężar 0.51 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Kolor Inne
Kształt profilu Profil U
Liczba wbudowanych przegród Brak
Materiał Stal
Model Bez łącznika
Model szerokorozpiętościowy nie
Połączenie bezśrubowe nie
Przekrój użyteczny 2200 mm²
Rodzaj łącznika Inne
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru tak
Szerokość 60 mm
Wysokość 60 mm
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe siatkowe 60x60mm 3mb KDS/KDSO60H60/3 970106 BAKS