Polecane
Cena: |
15,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,15 |
zł netto |
Cena: |
18,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
642 M |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Korytko kablowe siatkowe 100x60mm 3mb KDS/KDSO100H60/3 970110 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu).
Parametry techniczne: Korytko kablowe siatkowe 100x60mm 3mb KDS/KDSO100H60/3 970110 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica drutu | 3.8 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Ciężar | 0.73 kg/m |
| Długość | 3000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Kształt profilu | Profil U |
| Liczba wbudowanych przegród | Brak |
| Materiał | Stal |
| Model | Bez łącznika |
| Model szerokorozpiętościowy | nie |
| Połączenie bezśrubowe | nie |
| Przekrój użyteczny | 4300 mm² |
| Rodzaj łącznika | Inne |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | tak |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 60 mm |
Pliki do pobrania
BAKS-TM -
m/download/19874214/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19874215/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Zertifikat-zu-228892.doc-Kopie.doc1_ -
m/download/19874216/zertifikat-zu-228892-doc-kopie-doc1.pdf [1.58 MB]
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19874217/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19874218/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19874219/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19874220/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe siatkowe 100x60mm 3mb KDS/KDSO100H60/3 970110 BAKS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135