Polecane
Cena: |
45,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,66 |
zł netto |
Cena: |
56,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 MB |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KORYTKO SIATKOWE, 54?100 MM, CYNKOWANE OGNIOWO, Cablofil LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 100 mm |
| Wysokość [mm] | 54 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy |
| Ciężar | 0.80881072 kg/m |
| Długość [mm] | 3000 mm |
| Kolor | Cynk |
| Kształt profilu | Profil U |
| Liczba wbudowanych przegród | Brak |
| Materiał | Stal |
| Model | Bez łącznika |
| Przekrój użyteczny [mm2] | 5143 mm2 |
| Rodzaj materiału | Inne |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | Tak |
| Zakres temperatury pracy | -20 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co KORYTKO SIATKOWE, 54?100 MM, CYNKOWANE OGNIOWO, Cablofil LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135