Polecane
Cena: |
22,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,33 |
zł netto |
Cena: |
27,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER VG M40 - K 68 Dławnica kablowa (tworzywo sztuczne), VG K (standardowa dławnica kablowa z tworzywa sztucznego), M 40, 18 mm, OD min. 22 - OD max. 32 mm, IP54, IP66, 1772330000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | nie |
| Długość gwintu | 18 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 59.9 mm |
| Do kabli zbrojonych | nie |
| Do przewodów o średnicy | 32 - 22 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Ekranowany | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 40 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 53 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | nie |
| Zakres temperatury pracy | 100 - -40 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER VG M40 - K 68 Dławnica kablowa (tworzywo sztuczne), VG K (standardowa dławnica kablowa z tworzywa sztucznego), M 40, 18 mm, OD min. 22 - OD max. 32 mm, IP54, IP66, 1772330000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135