Polecane
Cena: |
57,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,38 |
zł netto |
Cena: |
70,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dławnica Kablowa Poliamidowa M32 IP66 Z Membraną 4X(6,5-9,5) Szara Iso 32 098050 LEGRAND
Dławiki z tworzywa IP66Dławiki z membraną przeznaczoną do wprowadzania kilku przewodówMożliwość wielokrotnego montażu i demontażu- Dławiki z zaciskiem mechanicznym, odpornym na wibracje- Dostarczane z uszczelką neoprenową- Stopień ochrony IP66. Dostarczany razem z nakrętką- Część blokująca składa się z elastycznych pasków umożliwiających solidneuchwycenie przewodu i bardzo dobrą odporność na jego wyciąganie- Materiał poliamid. Kolor RAL 7001Dławiki z tworzywa IP66ISO 32- Minimalna średnica przewodu: 4 x 6,5 mm- Maksymalna średnica przewodu: 4 x 9.5 mm
Parametry techniczne: Dławnica Kablowa Poliamidowa M32 IP66 Z Membraną 4X(6,5-9,5) Szara Iso 32 098050 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Numer RAL | 7001 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | nie |
| Długość gwintu | 15 mm |
| Do przewodów o średnicy | 6.5 - 9.5 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 32 |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 42 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | tak |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dławnica Kablowa Poliamidowa M32 IP66 Z Membraną 4X(6,5-9,5) Szara Iso 32 098050 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135