KMCCB-F-250A Wyłącznik kompaktowy IDEAL TS KMCCB-F-250A KANLUX
KMCCB-F-250A Wyłącznik kompaktowy IDEAL TS KMCCB-F-250A KANLUX (36292)
  • Producent: KANLUX S.A.
  • Numer katalogowy: 36292
  • Kod kreskowy EAN: 5905339362926
  • Indeks/kod produktu: 1860593
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Wyłącznik mocy
10 dni
Stan magazynowy producenta
100 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: KMCCB-F-250A Wyłącznik kompaktowy IDEAL TS KMCCB-F-250A KANLUX
Parametr Wartość
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz 36 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz 36 kA
Stopień ochrony (IP) IP20
Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
Liczba biegunów 3
Rodzaj elementu wykonawczego Dźwignia
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych Strona przednia
Znamionowy prąd ciągły Iu 250 A