Polecane
Cena: |
1547,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 547,62 |
zł netto |
Cena: |
1903,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 903,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ComPacT NSX wyłącznik NSX160F Mic2.2 160A 3P 36kA C16F32D160 SCHNEIDER
C16F32D160 to 3-biegunowy wyłącznik mocy z serii ComPacT NSX firmy Schneider Electric o prądzie znamionowym 160A z wbudowanym zabezpieczeniem elektronicznym Micrologic 2.2.Seria wyłączników ComPacT NSX 100 do 630 zapewnia wysokie parametry, a dzięki szerokiemu zakresowi wymiennych zespołów zabezpieczeń nadaje się do większości zastosowań w dziedzinie zabezpieczeń instalacji i urządzeń elektrycznych.•Prąd znamionowy: 160A•Liczba biegunów: 3P•Zdolność wyłączania 380/415V: 36 kA•Typ wyzwalacza: Elektroniczny
Parametry techniczne: ComPacT NSX wyłącznik NSX160F Mic2.2 160A 3P 36kA C16F32D160 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 94.5 - 1600 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 63 - 160 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 2400 - 2400 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | tak |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 690 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 160 A |
Pliki do pobrania
C16F32D160_document -
m/download/17952916/c16f32d160-document.pdf [126.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21996970/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PB21100101-UK -
m/download/16846808/pb21100101-uk.pdf [374.58 kB]
ENVPEP2107007EN -
m/download/16846806/envpep2107007en.pdf [336.82 kB]
ENVEOLI2107007EN -
m/download/16846807/enveoli2107007en.pdf [343.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co ComPacT NSX wyłącznik NSX160F Mic2.2 160A 3P 36kA C16F32D160 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135