Polecane
Cena: |
733,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
733,33 |
zł netto |
Cena: |
902,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
902,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
ComPacT NSX100F to kompletny wyłącznik 3-biegunowy 3d zaprojektowany z myślą o optymalizacji zajmowanego miejsca i zdolności wyłączania. Jest optymalnym wyborem dla wszystkich standardowych i określonych zastosowań. Zdolność zwarciowa (Icu) wynosi 36kA rms przy 415VAC 50/60Hz. Znamionowe napięcie łączeniowe wynosi 690VAC 50/60Hz. Produkt ten posiada termiczno-magnetyczną jednostkę wyzwalacza (TMD) o wartości 80A. Jednostka wyzwalacza TMD zapewnia regulowane zabezpieczenie termiczne przed przeciążeniem i stałe zabezpieczenie magnetyczne. Wersja 3-biegunowa (105mm x 161mm x 86mm) jest wyposażona w wiele opcjonalnych funkcji i akcesoriów. Jest zgodna z międzynarodowymi normami (IEC 60947), CCC, EAC i specyfikacjami morskimi. ComPacT NSX100F jest częścią architektury Schneider Electric EcoStruxure Power. Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji.
Parametry techniczne: Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 56 - 80 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 640 - 640 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 36 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | tak |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 690 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 80 A |
Pliki do pobrania
C10F3TM080_document -
m/download/17952898/c10f3tm080-document.pdf [124.21 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21996335/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PB21100101-UK -
m/download/16846769/pb21100101-uk.pdf [374.58 kB]
ENVPEP2107006EN -
m/download/16846767/envpep2107006en.pdf [592.08 kB]
ENVEOLI2107006EN -
m/download/16846768/enveoli2107006en.pdf [292.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135