Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER (C10F3TM080)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
ComPacT NSX100F to kompletny wyłącznik 3-biegunowy 3d zaprojektowany z myślą o optymalizacji zajmowanego miejsca i zdolności wyłączania. Jest optymalnym wyborem dla wszystkich standardowych i określonych zastosowań. Zdolność zwarciowa (Icu) wynosi 36kA rms przy 415VAC 50/60Hz. Znamionowe napięcie łączeniowe wynosi 690VAC 50/60Hz. Produkt ten posiada termiczno-magnetyczną jednostkę wyzwalacza (TMD) o wartości 80A. Jednostka wyzwalacza TMD zapewnia regulowane zabezpieczenie termiczne przed przeciążeniem i stałe zabezpieczenie magnetyczne. Wersja 3-biegunowa (105mm x 161mm x 86mm) jest wyposażona w wiele opcjonalnych funkcji i akcesoriów. Jest zgodna z międzynarodowymi normami (IEC 60947), CCC, EAC i specyfikacjami morskimi. ComPacT NSX100F jest częścią architektury Schneider Electric EcoStruxure Power. Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji.
Parametry techniczne: Wyłącznik mocy ComPacT NSX NSX100F TM80D 3P 36kA C10F3TM080 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 56 - 80 A
Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 640 - 640 A
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz 36 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz 36 kA
Stopień ochrony (IP) IP40
Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
Do montażu na szynie TH nie
Liczba biegunów 3
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Opcjonalny montaż na szynie DIN TH tak
Opcjonalny napęd silnikowy tak
Rodzaj elementu wykonawczego Przełącznik
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych Strona przednia
W komplecie z zabezpieczeniem tak
Wbudowany napęd silnikowy nie
Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
Ze wskaźnikiem wyłączenia tak
Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym nie
Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym nie
Znamionowy prąd ciągły Iu 80 A