Polecane
Cena: |
15305,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15 004,48 |
zł netto |
Cena: |
18826,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18 455,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ACB HW2 66kA 2000A 3P Wyłącznik wysuwny do wyzwalacza sentinel energy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 66 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Budowa urządzenia | Wykonanie wysuwne |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 4 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | nie |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przycisk |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie za pomocą oddzielnej części obudowy |
| Straty mocy | 222.2 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Połączenie za pomocą oddzielnej części obudowy |
| W komplecie z zabezpieczeniem | nie |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 440 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | tak |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 2000 A |
Pliki do pobrania
PDS_HW2E320DE_3301_pl-PL -
m/download/23396202/pds-hw2e320de-3301-pl-pl.pdf [84.99 kB]
PL_6LE009769A_Instrukcja rozwiazywania problemów_Wyłaczn -
m/download/23396203/pl-6le009769a-instrukcja-rozwiazywania-problemo-w-wylaczn.pdf [7.82 MB]
rohs_declaration_HW2E320DE_en-GB -
m/download/23396204/rohs-declaration-hw2e320de-en-gb.pdf [42.23 kB]
DECLARATION_25_3565_08_25 -
m/download/23396205/declaration-25-3565-08-25.pdf [441.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co ACB HW2 66kA 2000A 3P Wyłącznik wysuwny do wyzwalacza sentinel energy
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135