OTDCP32SA11M Rozłączniki w obudowach OTP
OTDCP32SA11M Rozłączniki w obudowach OTP (1SCA125128R1001)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA125128R1001
  • Kod kreskowy EAN: 6417019553849
  • Indeks/kod produktu: 1179394
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Rozłącznik mocy
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTDCP32SA11M Rozłączniki w obudowach OTP
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP65
Budowa urządzenia Kompletne urządzenie w obudowie
Do instalacji w tablicach rozdzielczych nie
Do montażu czołowego centralnie nie
Do montażu na płycie nie
Do montażu tablicowego 4-otworowego tak
Głębokość 95 mm
Jako przełącznik nawrotny nie
Jako rozłącznik bezpieczeństwa nie
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy nie
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czerwony
Liczba biegunów 2
Liczba łączników 1
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Opcjonalny wyzwalacz napięciowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Pokrętło
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP65
Szerokość 95 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 150 mm
Z mechanizmem ryglującym nie
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Znamionowy prąd ciągły Iu 32 A