Polecane
Cena: |
1414,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 386,18 |
zł netto |
Cena: |
1739,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 705,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik obciążenia x250 3P 250A HCB250H HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3059077/0/hager_HCB250H_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozłącznik obciążenia x250 3P 250A HCB250H HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP40 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 164 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V | 112 kW |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V | 250 A |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 3 kA |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | tak |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 96 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | tak |
| Kolor elementu sterowniczego | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 415 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk kablowy |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP40 |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 105 mm |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 165 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 220 - 415 V |
| Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V | 0 A |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 250 A |
Pliki do pobrania
hager_hcb250h_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:10, 249.83 kB]
PDS_HCB250H_3301_pl-PL -
m/download/23390117/pds-hcb250h-3301-pl-pl.pdf [105.53 kB]
ID1_X250_6H5540E_WEB -
m/download/23390118/id1-x250-6h5540e-web.pdf [9.54 MB]
rohs_declaration_HCB250H_en-GB -
m/download/23390119/rohs-declaration-hcb250h-en-gb.pdf [42.12 kB]
DECLARATION_22_1369_02_22 -
m/download/23390120/declaration-22-1369-02-22.pdf [187.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik obciążenia x250 3P 250A HCB250H HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135