OTM2500E3M230C rozłącznik 3-bieg 2500A z napędem silnikowym 230AC
OTM2500E3M230C rozłącznik 3-bieg 2500A z napędem silnikowym 230AC (1SCA115373R1001)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA115373R1001
  • Kod kreskowy EAN: 6417019477435
  • Indeks/kod produktu: 784672
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTM2500E3M230C rozłącznik 3-bieg 2500A z napędem silnikowym 230AC
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP00
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 55 kA
Budowa urządzenia Kompletne urządzenie w obudowie
Do montażu tablicowego 4-otworowego tak
Głębokość 153 mm
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy nie
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP00
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Szerokość 644.5 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 376.4 mm
Z mechanizmem ryglującym nie
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Produkty z tej samej kategorii co OTM2500E3M230C rozłącznik 3-bieg 2500A z napędem silnikowym 230AC