Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,02 zł brutto
Do koszykaCena: |
149,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,45 |
zł netto |
Cena: |
183,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
183,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
70 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny w obudowie kompaktowej 4P 63A 400VAC SH463N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791858/0/hager_SH463N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny w obudowie kompaktowej 4P 63A 400VAC SH463N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Z okablowaniem fabrycznym | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | nie |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość | 65 mm |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | nie |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | tak |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Szary |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 400 V |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Montaż podłogowy | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | nie |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 61.25 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3.5 |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 77 mm |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 5 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem ryglującym | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 400 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 5 kA |
Pliki do pobrania
hager_sh463n_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:12, 277.00 kB]
PDS_SH463N_3301_pl-PL -
m/download/23349183/pds-sh463n-3301-pl-pl.pdf [180.89 kB]
rohs_declaration_SH463N_en-GB -
m/download/23349185/rohs-declaration-sh463n-en-gb.pdf [42.06 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_209_DE_2020_V1_0 -
m/download/23349186/hager-deklaracja-ce-209-de-2020-v1-0.pdf [184.66 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23349187/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny w obudowie kompaktowej 4P 63A 400VAC SH463N HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 23688brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
39271brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3144brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
394 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4 58051brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
83235brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny w obudowie kompaktowej 4P 63A 400VAC SH463N HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
258 SZT |
24h |
|
151 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17985brutto |
|
29 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4008brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
175 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1130brutto |
|
2264 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3362brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6446brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3962brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6658brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1653brutto |
|
62 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
198 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7355brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
159 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1932brutto |
|
926 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
55 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135