OTM250E3M230C rozłącznik 250A, 3-bieg z napędem silnikowym
OTM250E3M230C rozłącznik 250A, 3-bieg z napędem silnikowym (1SCA115285R1001)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA115285R1001
  • Kod kreskowy EAN: 6417019476735
  • Indeks/kod produktu: 784666
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTM250E3M230C rozłącznik 250A, 3-bieg z napędem silnikowym
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP00
Zdolność łączeniowa przy 400 V 140 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 140 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 250 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 8 kA
Budowa urządzenia Kompletne urządzenie w obudowie
Do montażu tablicowego 4-otworowego tak
Głębokość 181 mm
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy nie
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP00
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Szerokość 296 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 150 mm
Z mechanizmem ryglującym nie
Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 250 A
Znamionowy prąd ciągły Iu 250 A
Produkty z tej samej kategorii co OTM250E3M230C rozłącznik 250A, 3-bieg z napędem silnikowym