Polecane
Cena: |
51,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,12 |
zł netto |
Cena: |
63,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozłącznik Izolacyjny RX3 63A 3P 419328 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Zdolność łączeniowa przy 400 V | 25.2 EU570418 |
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 0.756 kA |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | nie |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 76.6 mm |
| Jako przełącznik nawrotny | nie |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | nie |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | nie |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Kolor elementu sterowniczego | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 400 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Opcjonalny wyzwalacz napięciowy | nie |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk kablowy |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP20 |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 53.1 mm |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 83 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 400 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
F03313EN-01 -
m/download/22653871/f03313en-01.pdf [199.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik Izolacyjny RX3 63A 3P 419328 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135