OTR125B3B Rozłączniki w obudowach OTP
OTR125B3B Rozłączniki w obudowach OTP (1SCA022568R0780)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: 1SCA022568R0780
  • Kod kreskowy EAN: 6417019183299
  • Indeks/kod produktu: 1176575
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Rozłącznik mocy
Do ulubionych
Parametry techniczne: OTR125B3B Rozłączniki w obudowach OTP
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP65
Zdolność łączeniowa przy 400 V 45 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 45 kW
Znamionowy prąd ciągły dla AC-21, 400 V 125 A
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 2.5 kA
Budowa urządzenia Kompletne urządzenie w obudowie
Do instalacji w tablicach rozdzielczych tak
Do montażu czołowego centralnie nie
Do montażu na płycie nie
Do montażu tablicowego 4-otworowego nie
Głębokość 135 mm
Jako przełącznik nawrotny nie
Jako rozłącznik bezpieczeństwa nie
Jako rozłącznik główny tak
Jako rozłącznik remontowy tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kolor elementu sterowniczego Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba łączników 1
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 750 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Opcjonalny wyzwalacz napięciowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Długa rączka obrotowa
Stopień ochrony (IP) części czołowej IP65
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Szerokość 200 mm
Wbudowany napęd silnikowy nie
Wysokość 300 mm
Z mechanizmem ryglującym tak
Znamionowe napięcie pracy 750 - 750 V
Znamionowy prąd ciągły dla AC-23, 400 V 90 A
Znamionowy prąd ciągły Iu 125 A