Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 110-240V AC/DC LUCB12FU SCHNEIDER
Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 110-240V AC/DC LUCB12FU SCHNEIDER (LUCB12FU)
Do ulubionych
Opis produktu: Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 110-240V AC/DC LUCB12FU SCHNEIDER
Zaawansowana jednostka sterująca LUCB, klasa 10, 3…12A, 110…220 V DC/AC. Zakres: TeSys - opis skrócony: LUCB - specjalne zastosowanie produktu: podstawowe zabezpiecznie i zaawaNCowane funkcje, kominikacja - kompatybilność produktu: LUFC00, LUFDA01, LUFDA1
Parametry techniczne: Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 110-240V AC/DC LUCB12FU SCHNEIDER
Parametr Wartość
Wartość końcowa zakresu nastawczego bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego 156 A
Wartość początkowa zakresu nastawczego bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego 156 A
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 3 - 12 A
Liczba biegunów 3
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj ochrony silnika Wyzwalacz elektroniczny
Rodzaj wyzwalacza zwarciowego Bezzwłoczny
Z funkcją zabezpieczającą przed zwarciami doziemnymi tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 110 - 220 V
Znamionowy prąd ciągły Iu 12 A