Polecane
Cena: |
89,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,76 |
zł netto |
Cena: |
110,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PKZM0-0,16-C Wyłącznik silnikowy PKZM0 Ir=0,1-0,16A z.sprężynowe 229669 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 0.1 - 0.16 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 2.5 - 2.5 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 0 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 150 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 76 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk sprężynowy |
| Sposób wyzwalania | Termomagnetyczny |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 93 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 0.16 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co PKZM0-0,16-C Wyłącznik silnikowy PKZM0 Ir=0,1-0,16A z.sprężynowe 229669 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135