Polecane
Cena: |
144,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,19 |
zł netto |
Cena: |
177,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
177,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PKM0-2,5 Wyłącznik silnikowy do ukł rozr 2,5A 072726 EATON
Wyłącznik silnikowy zgodny z IEC/EN60947, 3-biegunowe wielkość konstrukcyjna PKM0, z wyzwalaczem zwarciowym bez opóźnienia, mocowanie na śruby i zaciski, Z zaciskami ze śrubą, wymiary montażowe zatyczki 45mm, znamionowe napięcie pracy Ue 690V, stopień ochrony IP20, zabezpieczenie przed dotknięciem zgodnie z VDE 0106 cz. 100, dostępne akcesoria: łącznik pomocniczy, wyzwalacz napięcia, napęd sterujący, płyta wczepiana
Parametry techniczne: PKM0-2,5 Wyłącznik silnikowy do ukł rozr 2,5A 072726 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 0 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 39 - 39 A |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V | 0.37 kW |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 150 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Czułość na zanik fazy | nie |
| Głębokość | 76 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Straty mocy | 5.16 W |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 93 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | nie |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0.75 kW |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 2.5 A |
Pliki do pobrania
01_00004891 -
m/download/20535125/01-00004891.pdf [548.32 kB]
01_00004920 -
m/download/20535126/01-00004920.pdf [506.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co PKM0-2,5 Wyłącznik silnikowy do ukł rozr 2,5A 072726 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135