Stycznik nawrotny I=65A AC-3, napięcie cewki 120 V AC LC2D65AG7 SCHNEIDER
Stycznik nawrotny I=65A AC-3, napięcie cewki 120 V AC LC2D65AG7 SCHNEIDER (LC2D65AG7)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik nawrotny I=65A AC-3, napięcie cewki 120 V AC LC2D65AG7 SCHNEIDER
Stycznik nawrotny I=65A [AC-3], napięcie cewki 120 V AC. Zakres: TeSys - opis skrócony: LC2D - zastosowanie: obciążenie rezystancyjne, sterowanie silnikiem - Kategoria użytkowania: AC-1, AC-3 - prezentacja urządzenia: zamontowany z rewersyjną szyną zasili
Parametry techniczne: Stycznik nawrotny I=65A AC-3, napięcie cewki 120 V AC LC2D65AG7 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Nadaje się do montażu na szynie montażowej tak
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja Układ nawrotny
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Możliwość montażu na szynie tak
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Połączenie śrubowe
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 30 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 29.8 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 120 - 120 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 120 - 120 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 80 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 65 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik nawrotny I=65A AC-3, napięcie cewki 120 V AC LC2D65AG7 SCHNEIDER