Polecane
Cena: |
276,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
276,46 |
zł netto |
Cena: |
340,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
340,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zestaw nawrotny 3kW 7A 230V AC DIULM7/21(230V50HZ,240V60HZ) 278061 EATON
Kombinacja styczników nawrotnych z kompletnym okablowaniem
Parametry techniczne: Zestaw nawrotny 3kW 7A 230V AC DIULM7/21(230V50HZ,240V60HZ) 278061 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja | Układ nawrotny |
| Głębokość | 117 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 6 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 2 |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Napięcie pracy dla DC | 0 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 68 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 3 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 2.2 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 7 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 7 A |
Pliki do pobrania
01_00004792 -
m/download/20535022/01-00004792.pdf [549.86 kB]
01_00004810 -
m/download/20535023/01-00004810.pdf [506.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw nawrotny 3kW 7A 230V AC DIULM7/21(230V50HZ,240V60HZ) 278061 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135