Układ rewersyjny styczników VBC6-30-10-P-24DC
Układ rewersyjny styczników VBC6-30-10-P-24DC (GJL1213909R0101)
  • Producent: ABB SP. Z O.O.
  • Numer katalogowy: GJL1213909R0101
  • Kod kreskowy EAN: 4013614053818
  • Indeks/kod produktu: 816466
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Układ stycznikowy
Do ulubionych
Parametry techniczne: Układ rewersyjny styczników VBC6-30-10-P-24DC
Parametr Wartość
Nadaje się do montażu na szynie montażowej tak
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja Układ nawrotny
Głębokość 47.7 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Możliwość montażu na szynie tak
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 690 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 690 - 690 V
Napięcie pracy dla DC 2.5 - 2.5 V
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj napięcia zasilania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Złącze PCB
Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Inne
Stopień ochrony (NEMA) 1
Szerokość 96.2 mm
Wysokość 57.5 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 1.4914 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 6 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A