Stycznik nawrotny I= 18A AC-3 napięcie cewki 24 V DC LC2D18BD SCHNEIDER
Stycznik nawrotny I= 18A AC-3 napięcie cewki 24 V DC LC2D18BD SCHNEIDER (LC2D18BD)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik nawrotny I= 18A AC-3 napięcie cewki 24 V DC LC2D18BD SCHNEIDER
Stycznik nawrotny I= 18A [AC-3], napięcie cewki 24 V DC. Zakres: TeSys - opis skrócony: LC2D - zastosowanie: obciążenie rezystancyjne, sterowanie silnikiem - Kategoria użytkowania: AC-1, AC-3 - prezentacja urządzenia: zamontowany z rewersyjną szyną zasili
Parametry techniczne: Stycznik nawrotny I= 18A AC-3 napięcie cewki 24 V DC LC2D18BD SCHNEIDER
Parametr Wartość
Nadaje się do montażu na szynie montażowej tak
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja Układ nawrotny
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Możliwość montażu na szynie tak
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Połączenie śrubowe
Stopień ochrony (NEMA) Inne
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 7.46 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 32 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 18 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik nawrotny I= 18A AC-3 napięcie cewki 24 V DC LC2D18BD SCHNEIDER