DILM17-01-EA(RDC24) Stycznik mocy 17A 3P 24V DC 7,5kW 0Z 1R 189912 EATON
DILM17-01-EA(RDC24) Stycznik mocy 17A 3P 24V DC 7,5kW 0Z 1R 189912 EATON (189912)
  • Producent: EATON ELECTRIC
  • Numer katalogowy: 189912
  • Kod kreskowy EAN: 4015081879083
  • Indeks/kod produktu: 1192890
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
12 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: DILM17-01-EA(RDC24) Stycznik mocy 17A 3P 24V DC 7,5kW 0Z 1R 189912 EATON
Parametr Wartość
Głębokość 97 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 690 V
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Szerokość 45 mm
Wersja modułowa nie
Wysokość 85 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 4.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 27 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 10 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 40 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 18 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co DILM17-01-EA(RDC24) Stycznik mocy 17A 3P 24V DC 7,5kW 0Z 1R 189912 EATON