Polecane
Cena: |
296,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
287,86 |
zł netto |
Cena: |
365,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
354,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa rozrusznika z wyłącznikiem TeSys LE LE1GVMEK SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 94 mm |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Szerokość | 101 mm |
| Wysokość | 201 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
LE1GVMEK_document -
m/download/17943482/le1gvmek-document.pdf [90.65 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22002287/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa rozrusznika z wyłącznikiem TeSys LE LE1GVMEK SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135