Przekaźnik TeSys T 27A 100/240VAC DeviceNet LTMR27DFM SCHNEIDER
Przekaźnik TeSys T 27A 100/240VAC DeviceNet LTMR27DFM SCHNEIDER (LTMR27DFM)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Przekaźnik TeSys T 27A 100/240VAC DeviceNet LTMR27DFM SCHNEIDER
Parametr Wartość
Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 93.5 - 264 V
Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 93.5 - 264 V
Znamionowa częstotliwość pracy 50 - 60 Hz
Stopień ochrony (IP) IP20
Liczba wejść analogowych 0
Liczba wyjść analogowych 0
Liczba wyjść elektronicznych 0
Liczba wyjść, ze stykiem 5
Moduł detekcji napięcia nie
Moduł detekcji prądu tak
Rodzaj interfejsu DeviceNet
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Połączenie śrubowe
Sposób połączenia Połączenie śrubowe
Wejście analogowego czujnika temperatury tak
Wejście detekcji zwarcia doziemnego tak
Wejście termistorowe tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 240 V
Znamionowy prąd pracy Ie 1.35 - 27 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik TeSys T 27A 100/240VAC DeviceNet LTMR27DFM SCHNEIDER