Polecane
Cena: |
692,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
692,59 |
zł netto |
Cena: |
851,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
851,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Elektroniczny przekaźnik silnikowy EPS-D 20 4-25A EPS-D-20A F&F
EPS przeznaczony jest do zabezpieczania elektrycznych silników trójfazowych o mocy o kilkuset watów do 55kW. Realizuje zabezpieczenie: termiczne, przed zwarciem doziemnym, przed asymetria i pracą niepełno fazową, przed zbyt częstym rozruchem
Parametry techniczne: Elektroniczny przekaźnik silnikowy EPS-D 20 4-25A EPS-D-20A F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz | 160 - 265 V |
| Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz | 160 - 265 V |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 50 - 60 Hz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 88 mm |
| Liczba wejść analogowych | 0 |
| Liczba wejść cyfrowych | 1 |
| Liczba wyjść analogowych | 0 |
| Liczba wyjść elektronicznych | 0 |
| Liczba wyjść, ze stykiem | 1 |
| Moduł detekcji napięcia | nie |
| Moduł detekcji prądu | tak |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 160 - 265 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 160 - 265 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób połączenia | Połączenie przepustowe |
| Szerokość | 72 mm |
| Wejście analogowego czujnika temperatury | nie |
| Wejście detekcji zwarcia doziemnego | nie |
| Wejście termistorowe | tak |
| Wysokość | 59 mm |
| Znamionowy prąd pracy Ie | 5 - 25 A |
Pliki do pobrania
ff_eps_d_inst_b091028.pdf [2022-03-10 10:40, 1.09 MB]
Karta-katalogowa -
m/download/23670876/karta-katalogowa.pdf [1.29 MB]
EPS-D-20A-instructions-for-use-1 -
m/download/23670880/eps-d-20a-instructions-for-use-1.pdf [1.09 MB]
EPS-D-20A-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23670878/eps-d-20a-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Elektroniczny przekaźnik silnikowy EPS-D 20 4-25A EPS-D-20A F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135