Polecane
Cena: |
13,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,27 |
zł netto |
Cena: |
16,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Podstawa bezpiecznikowa 2P 10x38 1000V DC 32A BEMKO BEMKO
| Długość | 80mm |
|---|---|
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 60mm |
| Napięcie znamionowe | 1000V DC |
|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Liczba modułów | 2 |
|---|---|
| Montaż | Szyna DIN 35mm |
| Prąd znamionowy | max 32A |
| Marka | Schelinger |
Parametry techniczne: Podstawa bezpiecznikowa 2P 10x38 1000V DC 32A BEMKO BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
deklaracja-zgodnosci-ue-rozlaczniki-bezpiecznikowe-dc-fh.pdf [2022-08-25 10:32, 375.46 kB]
karta-katalogowa-fhb-fhc-fl-schelinger.pdf [2022-08-25 10:32, 646.63 kB]
karta-katalogowa-fhb-fhc-fl-schelinger -
m/download/13117710/karta-katalogowa-fhb-fhc-fl-schelinger.pdf [646.63 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-rozlaczniki-bezpiecznikowe-dc-fh -
m/download/13117711/deklaracja-zgodnosci-ue-rozlaczniki-bezpiecznikowe-dc-fh.pdf [375.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa bezpiecznikowa 2P 10x38 1000V DC 32A BEMKO BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135