LV rozłącznik bezp.listw. NH00 3P 160A 690VAC EKW szyny 60mm zac.kl.95mm2 LVS0060RPSU HAGER
LV rozłącznik bezp.listw. NH00 3P 160A 690VAC EKW szyny 60mm zac.kl.95mm2 LVS0060RPSU HAGER (LVS0060RPSU)
Do ulubionych
Opis produktu: LV rozłącznik bezp.listw. NH00 3P 160A 690VAC EKW szyny 60mm zac.kl.95mm2 LVS0060RPSU HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781767/0/hager_LVS0060RPSU_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: LV rozłącznik bezp.listw. NH00 3P 160A 690VAC EKW szyny 60mm zac.kl.95mm2 LVS0060RPSU HAGER
Parametr Wartość
Wskaźnik zadziałania Brak
Liczba biegunów 3
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 690 V
Model Rozłącznik bezpiecznikowy
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Rozłączenie obustronne nie
Rozmiar wkładki bezpiecznikowej NH00
Rozstaw szyn 100 mm nie
Rozstaw szyn 185 mm nie
Rozstaw szyn 40 mm nie
Rozstaw szyn 50 mm nie
Rozstaw szyn 60 mm tak
Sygnalizator wyzwolenia Brak
Znamionowy prąd ciągły Iu 160 A
Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq 100 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co LV rozłącznik bezp.listw. NH00 3P 160A 690VAC EKW szyny 60mm zac.kl.95mm2 LVS0060RPSU HAGER