RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 480 V AC , sterowanie DC 4…32 V RSR62-48D60 2615967
RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 480 V AC , sterowanie DC 4…32 V RSR62-48D60 2615967 (2615967)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 480 V AC , sterowanie DC 4…32 V RSR62-48D60 2615967
Parametr Wartość
Liczba faz 3
Rodzaj napięcia sterowania DC
Zakres napięcia pracy 4 - 32 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 4 - 4 V
Znamionowy prąd obciążenia dla AC-1 60 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowe 60A, 480 V AC , sterowanie DC 4…32 V RSR62-48D60 2615967