Polecane
Cena: |
604,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
604,00 |
zł netto |
Cena: |
742,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
742,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
11 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik zdalnego sterowania GSM (SMS); 2xWY 2xWE; załącz/wyłącz/powiadom; 230V AC; 2x1Z/R; montaż na szynie DIN SIMplyMAX-P01 F&F
Sterowanie SMS (On/Off/Alarm). 2×IN, 2×OUT. Przekaźnik SIMply MAX P01 z wbudowanym komunikatorem GSM służy do zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego. Pozwala w prosty sposób zarządzać wyjściami i kontrolować stan pracy urządzeń podłączonych do wejść sterownika. Funkcje * 2 wyjścia sterujące ON/OFF (8A 250V AC) * czasowe sterowanie wyjściami, np. na 30 s (1 s÷600 min.) * 2 wejścia alarmowe (160÷260V AC bezpośredniego podłączenia) * opcja wyzwalania pojawieniem się i zanikiem sygnału (0/1) * powiadomienia na 5 numerów telefonów dla każdego z wejść * zapytania o stan wejść i wyjść * redefinicja nazw wejść i wyjść, np. WE1->POMPA; WE2->WLAMANIE * opcja automatycznych odpowiedzi o wykonaniu komend * opcja automatycznego przywracania stanu wyjść po powrocie zasilania * kontrola dostępu poprzez hasło * brak blokady simlock
Parametry techniczne: Przekaźnik zdalnego sterowania GSM (SMS); 2xWY 2xWE; załącz/wyłącz/powiadom; 230V AC; 2x1Z/R; montaż na szynie DIN SIMplyMAX-P01 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 0 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 160 - 260 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 160 - 260 V |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Podwójny |
| Szerokość | 52 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 160 - 260 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 160 - 260 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23670191/karta-katalogowa.pdf [692.62 kB]
SIMplyMAX-P01-instructions-for-use-1 -
m/download/23670194/simplymax-p01-instructions-for-use-1.pdf [211.47 kB]
SIMplyMAX-P01-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23670190/simplymax-p01-declaration-pref-origin-status-1.pdf [216.50 kB]
SIMplyMAX-P01-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23670193/simplymax-p01-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik zdalnego sterowania GSM (SMS); 2xWY 2xWE; załącz/wyłącz/powiadom; 230V AC; 2x1Z/R; montaż na szynie DIN SIMplyMAX-P01 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135