Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia i temperatury silnika 24 240V AC/DC 2N/O 5A RM35TM250MW SCHNEIDER
Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia i temperatury silnika 24 240V AC/DC 2N/O 5A RM35TM250MW SCHNEIDER (RM35TM250MW)
Do ulubionych
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia i temperatury silnika 24 240V AC/DC 2N/O 5A RM35TM250MW SCHNEIDER
    Modułowy trójfazowy przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia..
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia i temperatury silnika 24 240V AC/DC 2N/O 5A RM35TM250MW SCHNEIDER
Parametr Wartość
Funkcja pamięci błędu tak
Głębokość 72 mm
Liczba obwodów pomiarowych 2
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 2
Możliwość zewnętrznego kasowania tak
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 35 mm
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik kontroli napięcia i temperatury silnika 24 240V AC/DC 2N/O 5A RM35TM250MW SCHNEIDER