Polecane
Cena: |
235,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
235,37 |
zł netto |
Cena: |
289,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
289,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
57 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik poziomu HRH-5 002471715 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Przekaźnik poziomu HRH-5 002471715 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa zadziałania | 10 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa zadziałania | 0.5 s |
| Fizyczna zasada pomiaru | Przewodność |
| Głębokość | 65 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba wejść dla elektrod | 2 |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk klamrowy |
| Szerokość | 18 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
Pliki do pobrania
002471715_EPLANFile -
m/download/23207055/002471715-eplanfile.edz [528.78 kB]
03_EVE-ETIREL_PL_2022_2023 -
m/download/23207052/03-eve-etirel-pl-2022-2023.pdfpage26 [8.40 MB]
002471715_Instruction -
m/download/23207054/002471715-instruction.pdf [466.77 kB]
PL023022V1 -
m/download/23207053/pl023022v1.pdf [276.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik poziomu HRH-5 002471715 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135