Polecane
Cena: |
81,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,42 |
zł netto |
Cena: |
100,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik zalania PZ-828 B montaz na szynie DIN,styk: 1Z/R 230V PZ-828B F&F
Przekaźnik zalania służy do wykrywania obecności płynów przewodzących prąd elektryczny na poziomie wysokości zamontowanego czujnika.
Parametry techniczne: Przekaźnik zalania PZ-828 B montaz na szynie DIN,styk: 1Z/R 230V PZ-828B F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa zadziałania | 2 s |
| Fizyczna zasada pomiaru | Przewodność |
| Głębokość | 60 mm |
| Kaskadowość | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba wejść dla elektrod | 1 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ue_ff010_18_pz_sam_dek_zgod_ce.pdf [2022-03-10 10:41, 213.17 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23673736/karta-katalogowa.pdf [749.91 kB]
PZ-828B-instructions-for-use-1 -
m/download/23673739/pz-828b-instructions-for-use-1.pdf [734.66 kB]
PZ-828B-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23673735/pz-828b-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.17 kB]
PZ-828B-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23673738/pz-828b-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik zalania PZ-828 B montaz na szynie DIN,styk: 1Z/R 230V PZ-828B F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135