RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1P, 24 VAC/DC RPB-1P-U24 864383
RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1P, 24 VAC/DC RPB-1P-U24 864383 (864383)
  • Producent: RELPOL S.A.
  • Numer katalogowy: 864383
  • Kod kreskowy EAN: 5900005262852
  • Indeks/kod produktu: 1718458
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik impulsowy
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1P, 24 VAC/DC RPB-1P-U24 864383
Parametr Wartość
Częstotliwość napięcia sterowania 1 50 - 60 Hz
Funkcja Przełącznik mechaniczny
Głębokość wbudowania 64.6 mm
Liczba styków przełącznych 1
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Napięcie sterowania 1 24 - 24 V
Rodzaj napięcia sterowania 1 AC/DC
Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Zakres napięcia zasilającego 24 - 24 V
Znamionowy prąd załączania 16 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 1P, 24 VAC/DC RPB-1P-U24 864383