Stycznik bistabilny 20A 2P 1M RBS220-20-230V AC 002464103 ETI
Stycznik bistabilny 20A 2P 1M RBS220-20-230V AC 002464103 ETI (002464103)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 002464103
  • Kod kreskowy EAN: 3838400074904
  • Indeks/kod produktu: 858243
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik impulsowy
10 dni
Stan magazynowy producenta
15 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik bistabilny 20A 2P 1M RBS220-20-230V AC 002464103 ETI
Parametry techniczne: Stycznik bistabilny 20A 2P 1M RBS220-20-230V AC 002464103 ETI
Parametr Wartość
Częstotliwość napięcia sterowania 1 50 - 60 Hz
Funkcja Inne
Głębokość wbudowania 60 mm
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 2
Napięcie sterowania 1 207 - 253 V
Rodzaj napięcia sterowania 1 AC
Rodzaj napięcia zasilającego AC
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Zakres napięcia zasilającego 440 - 440 V
Znamionowy prąd załączania 20 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik bistabilny 20A 2P 1M RBS220-20-230V AC 002464103 ETI