  • Producent: RELPOL S.A.
  • Numer katalogowy: 863194
  • Kod kreskowy EAN: 5900005230608
  • Indeks/kod produktu: 1330157
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik czasowy
Parametr Wartość
Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania nie
Blok styków pomocniczych montowany na styczniku nie
Do montażu na szynie TH tak
Funkcja formowania impulsu nie
Funkcja gwiazda-trójkąt nie
Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony nie
Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony nie
Funkcja opóźnionego wyłączenia tak
Funkcja opóźnionego załączania nie
Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany nie
Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany nie
Funkcja wyłączania impulsowego nie
Funkcja załączania impulsowego nie
Głębokość 64.5 mm
Liczba wyjść bezzwłocznych, styk przełączny 1
Liczba wyjść bezzwłocznych, styk rozwierny 0
Liczba wyjść bezzwłocznych, styk zwierny 0
Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny 1
Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny 0
Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny 0
Możliwość sterowania zdalnego nie
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 17.5 mm
Wyjścia, rewersyjne zwłoczne/bezzwłoczne nie
Wysokość 90 mm
Z gniazdem wtykowym nie
Z wyjściem półprzewodnikowym nie
Zakres nastawy czasu 0.1 - 864000 s
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 12 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 12 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 240 V