Polecane
Cena: |
5279,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 279,41 |
zł netto |
Cena: |
6493,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 493,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Altivar Machine ATV320 silnik synchroniczny BMP 480 VAC 3.95kW IP65 IEC BMP1402F3NA2A SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc znamionowa przy częstotliwości znamionowej | 0.26 kW |
| Znamionowa prędkość obrotowa przy częstotliwości znamionowej | 1500 1/min |
| Znamionowy moment obrotowy | 0.9 Nm |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Materiał obudowy | Inne |
| Cecha przeciwwybuchowości | Brak |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Impregnacja metodą próżniowo-ciśnieniową (VPI) | Inne |
| Klasa efektywności energetycznej silnika | Inne |
| Klasa izolacji wg IEC | Inne |
| Krotność momentu rozruchowego | 0 |
| Krotność prądu rozruchowego | 0 |
| Liczba biegunów | 1-biegunowy |
| Liczba faz | 3 |
| Łożysko | Inne |
| Model | Silnik trójfazowy synchroniczny |
| Moment krytyczny | 0 |
| Napięcie znamionowe | 480 V |
| Prąd znamionowy | 2.6 A |
| Przeciążalność | nie |
| Rodzaj budowy | Inne |
| Rodzaj mocowania wału | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj pracy | Inne |
| System chłodzenia | Inne |
| Współpraca z przemiennikiem częstotliwości | nie |
| Z czujnikiem temperatury PTC | nie |
| Z ochroną antykondensacyjną | nie |
| Z rezystancyjnym czujnikiem temperatury (RTD) | nie |
| Zakres temperatur pracy | 0 - 40 °C |
Pliki do pobrania
BMP1402F3NA2A_document -
m/download/17937272/bmp1402f3na2a-document.pdf [129.55 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21995271/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_1000000153.00_UK-DeclarationOfConformity_BMP-Series_signed -
m/download/17833209/uk-1000000153-00-uk-declarationofconformity-bmp-series-signed.pdf [200.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135