Polecane
Cena: |
8,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,76 |
zł netto |
Cena: |
10,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XB4 Ramka 30X40mm do mocowania etykiet o wymiarach 8X27mm ZBY4101 SCHNEIDER
Ta ramka do etykiet umożliwia dostosowanie jednostki sterującej z pustą legendą do niestandardowego grawerowania w celu wsparcia dowolnego pożądanego znakowania. Jest kompatybilna ze wszystkimi standardowymi jednostkami sterującymi lub sygnalizacyjnymi 22mm Harmony.
Parametry techniczne: Harmony XB4 Ramka 30X40mm do mocowania etykiet o wymiarach 8X27mm ZBY4101 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Język nadruku | Inne |
| Kolor | Biały |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadruk symbolu ISO | Inne |
| Szerokość | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna | 22 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Znaczenie nadruku | Inne |
Pliki do pobrania
ZBY4101_document -
m/download/17929958/zby4101-document.pdf [72.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22018205/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415100 -
m/download/17802813/ue-nve6415100.pdf [273.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XB4 Ramka 30X40mm do mocowania etykiet o wymiarach 8X27mm ZBY4101 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135