Polecane
Cena: |
28,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,50 |
zł netto |
Cena: |
35,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M22-XBK15 Szyld do przycisków bezpieczeństwa PL GB DE I 167638 EATON
Modułowa oferta RMQ-Titan obejmuje szeroki asortyment produktów, w tym przyciski zatrzymania i wyłączania awaryjnego. Elementy przednie są dostępne w różnych kształtach, z i bez oświetlenia, z zabezpieczeniem przed wyrwaniem i obrotem, z i bez kluczyka
Parametry techniczne: M22-XBK15 Szyld do przycisków bezpieczeństwa PL GB DE I 167638 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Język nadruku | Kilka |
| Kolor | Żółty |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Nadruk symbolu ISO | Brak |
| Szerokość | 60 mm |
| Średnica zewnętrzna | 60 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Znaczenie nadruku | Wyłącznik awaryjny |
Pliki do pobrania
01_00004135 -
m/download/20570395/01-00004135.pdf [553.47 kB]
01_00004157 -
m/download/20570396/01-00004157.pdf [508.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-XBK15 Szyld do przycisków bezpieczeństwa PL GB DE I 167638 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135