Polecane
Cena: |
2212,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 015,20 |
zł netto |
Cena: |
2721,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 478,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna Elastyczna 50x5Mm 850A /2M/ 037457 LEGRAND
Szyny miedziane i akcesoria- Rozdział energii 'standardowy'Szyny miedzianeElastyczne- Dostarczane na płasko, długość 2 m- przekrój: 50 x 5 mm- IP ≤ 30: 850 A- I- IP większy 30: 630 A
Parametry techniczne: Szyna Elastyczna 50x5Mm 850A /2M/ 037457 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Długość | 630 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | tak |
| Prąd znamionowy In | 850 A |
| Szerokość | 5 mm |
| Wysokość | 50 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyna Elastyczna 50x5Mm 850A /2M/ 037457 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135