Polecane
Cena: |
60,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,00 |
zł netto |
Cena: |
73,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
33 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Z Szyny zbiorcze Cu12x5mm 2-polowe ZM12C HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2784024/0/hager_ZM12C_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Z Szyny zbiorcze Cu12x5mm 2-polowe ZM12C HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Długość | 500 mm |
| Model | Płaski |
| Model elastyczny | nie |
| Prąd znamionowy In | 250 A |
| Szerokość | 12 mm |
| Wysokość | 5 mm |
Pliki do pobrania
hager_zm12c_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 20:14, 206.33 kB]
PDS_ZM12C_3301_pl-PL -
m/download/23370582/pds-zm12c-3301-pl-pl.pdf [55.78 kB]
rohs_declaration_ZM12C_en-GB -
m/download/23370583/rohs-declaration-zm12c-en-gb.pdf [42.09 kB]
PEP_HAGE-00943-V01.01-EN -
m/download/23370584/pep-hage-00943-v01-01-en.pdf [3.39 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Z Szyny zbiorcze Cu12x5mm 2-polowe ZM12C HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135